JyKi sarjat ja kotiottelut

B2 Mestis karsinta lohko 2


Joukkueet

Hokkarit, Hämeenkyrö
IFK Lepplax, Pedersöre
JyKi, Jyväskylä
KalPa Akatemia, Kuopio
KK-V, Kokemäki
PK 83, Parkano
Pyry, Nokia
VaPS, Sastamala
Virkiä, Lapua

Kotiottelut syksy 2019

21.09.201911623Tikkakoski15:25JyKiVaPS
28.09.201911652Tikkakoski13:30JyKiPyry
26.10.201911645Tikkakoski16:45JyKiKK-V
02.11.201911656Tikkakoski17:30JyKiPK 83/RuoSkA
16.11.201911662Tikkakoski13:15JyKiHokkarit
17.11.201911631Tikkakoski14:30JyKiIFK Lepplax
23.11.201911672Tikkakoski14:05JyKiKalPa Akatemia
07.12.201911685Tikkakoski15:15JyKiVirkiä

C Aluesarja lohko 1


Joukkueet

AaKoo, Kouvola
StU, Savitaipale
Iceheart, Helsinki
K-Vantaa Itä
KJT Haukat Team, Keski-Uusimaa
Jää-Tiikerit White, Mäntsälä
JyKi, Jyväskylä
K-Tiikerit, Helsinki


Kotiottelut syksy 2019

22.09.201912242Tikkakoski16:45JyKiAaKoo/KY-80
09.10.201912252Tikkakoski16:00JyKiStU
12.10.201912256Tikkakoski15:00JyKiJää-Tiikerit
27.10.201912264Tikkakoski12:15JyKiK-Vantaa Itä
02.11.201912268Tikkakoski15:00JyKiKJT Haukat Team
16.11.201912275Tikkakoski15:30JyKiIcehearts
07.12.201912288Tikkakoski12:45JyKiK-Tiikerit

D1 AAA alkusarja lohko 5


Joukkueet

Hermes Österbotten, Kokkola
JYP Musta, Jyväskylä
JYP Punainen, Jyväskylä
JyKi Leijonat, Jyväskylä
JPK Punainen, Alajärvi
S-Kiekko Musta, Seinäjoki
Sport Oskut, Vaasa

Kotiottelut syksy 2019

09.10.20194492Tikkakoski18:40JyKi LeijonatJYP Musta
26.10.20194488Tikkakoski14:25JyKi LeijonatHermes Österbotten
26.10.20194530Tikkakoski18:50JyKi LeijonatHermes Österbotten
27.10.20194524Tikkakoski16:25JyKi LeijonatJPK Punainen
02.11.20194512HH211:40JyKi LeijonatJYP Punainen
16.11.20194542Killeri 212:10JyKi LeijonatSport Oskut
16.11.20194500Suolahti17:00JyKi LeijonatSport Oskut
25.11.20194534Tikkakoski17:40JyKi LeijonatJYP Musta
01.12.20194517Killeri 213:40JyKi LeijonatS-Kiekko Musta

D1 AA alkusarja lohko 6


Joukkueet

APV Musta, Alavus
Diskos Pun, Jyväskylä
Hermes Punainen, Kokkola
Jeppis, Pietarsaari
JPK Musta, Alajärvi
JyKi Tiikerit, Jyväskylä
JYP Valkoinen, Jyväskylä
KieHa Punainen, Ähtäri
S-Kiekko Sininen, Seinäjoki
Sport Kimit, Vaasa
Team LKP, Laukaa
TUS, Teerijärvi
Virkiä, Lapua

Kotiottelut syksy 2019

21.09.201915818Tikkakoski17:40JyKi TiikeritTeam LKP
28.09.201915833Tikkakoski17:45JYP ValkoinenJyKi Tiikerit
26.10.201915858Suolahti13:00JyKi TiikeritTUS
27.10.201915860Tikkakoski14:25JyKi TiikeritJPK Musta
16.11.201915886Killeri 214:10JyKi TiikeritSport Kimit
17.11.201915889Tikkakoski12:15JyKi TiikeritAPV Musta
29.11.201915743Tikkakoski18:30JyKi TiikeritDiskos Pun
01.12.201915893Killeri 213:40JyKi TiikeritS-Kiekko Sininen
08.12.201915750Killeri 212:10JyKi TiikeritTeam LKP

D2 AA alkusarja lohko 6b


Joukkueet

Diskos Kelt, Jyväskylä
J Ilves, Jämsä
JyKi Leijonat, Jyväskylä
JyKi Tiikerit, Jyväskylä
JYP Valkoinen, Jyväskylä

 

Kotiottelut syksy 2019

27.09.201919317Tikkakoski18:30JyKi LeijonatKeuPa HT 
29.09.201919320Killeri 212:10JyKi TiikeritJyKi Leijonat
06.10.201919325Tikkakoski14:00JyKi TiikeritJYP Valkoinen
06.10.201919324JKL hh214:25JyKi LeijonatDiskos Kelt
27.10.201919331JKL hh113:05JyKi TiikeritJIlves
03.11.201919335Tikkakoski12:10JyKi LeijonatJyKi Tiikerit
09.11.201919336Tikkakoski11:10JyKi TiikeritDiskos Kelt
09.11.201919338Tikkakoski14:55JyKi LeijonatJIlves
17.11.201919343Killeri 111:45JyKi LeijonatJYP Valkoinen
17.11.201919344Tikkakoski16:40JyKi TiikeritKeuPa HT 
23.11.201919347Tikkakoski17:45JyKi LeijonatKeuPa HT 
24.11.201919350Tikkakoski16:45JyKi TiikeritJyKi Leijonat
07.12.201919358Tikkakoski17:30JYP ValkoinenJyKi Leijonat
08.12.201919354Killeri 214:10JyKi LeijonatDiskos Kelt
08.12.201919355Killeri 114:20JyKi TiikeritJYP Valkoinen

E1 Syksy lohko 3a


Joukkueet

Diskos Kelt, Jyväskylä
Diskos Pun, Jyväskylä
JyKi Sininen, Jyväskylä
JyKi Valkoinen, Jyväskylä
JYP Musta, Jyväskylä
JYP Punainen, Jyväskylä
Kiva, Karstula
SoTi, Soini

Kotiottelut syksy 2019

29.09.201911486Tikkakoski14:00JyKi ValkoinenJYP Punainen
04.10.201911490Tikkakoski18:30JyKi SininenDiskos Kelt
20.10.201911498Killeri 211:50JyKi ValkoinenKiva 
20.10.201911495Killeri 213:15JyKi SininenDiskos Kelt
03.11.201911504Tikkakoski14:10JyKi ValkoinenDiskos Pun
03.11.201911505Tikkakoski15:35JyKi SininenJYP Musta
24.11.201911512Tikkakoski12:10JyKi SininenSoTi
01.12.201911518Tikkakoski15:45JyKi ValkoinenJYP Punainen
08.12.201911521Tikkakoski12:25JyKi ValkoinenSoTi
08.12.201911522Tikkakoski13:55JyKi SininenKiva 

E2 Syksy lohko 3a


Kaikki joukkueet eivät pelaa kaikkia vastaan. Sarjassa on 10 ottelua jokaiselle joukkueelle

Joukkueet

Diskos Kelt, Jyväskylä
Diskos Pun, Jyväskylä
Diskos Sin, Jyväskylä
JyKi Leijonat, Jyväskylä
JYP Musta, Jyväskylä
JYP Punainen, Jyväskylä
JYP Sininen, Jyväskylä
KeuPa HT, Keuruu
KieHa Punainen, Ähtäri
Kiva, Karstula
Pelikaanit, Jyväskylä
Urho Punainen, Suolanti

Urho Sininen, Suolahti

Kotiottelut syksy 2019

05.10.201911980Tikkakoski15:00JyKi LeijonatDiskos Kelt
26.10.201911993Tikkakoski11:00JyKi LeijonatUrho Punainen
16.11.201912006Tikkakoski11:30JyKi LeijonatUrho Sininen
23.11.201912017Tikkakoski11:00JyKi LeijonatJYP Musta
08.12.201912033Tikkakoski11:00JyKi LeijonatUrho Sininen